Agrilog Sp. z o.o.
ul. E. υpuskiego 23
78-100 Ko這brzeg
NIP: PL6711810618
REGON :321164718
KRS: 0000403698
Tel: + 48 94 35 110 45
Fax: +48 94 35 216 10

mail: biuro@agrilog.pl

Oddzia Ko這brzeg:


Kierownik spedycji:
Magdalena Mielnikiewicz

mail: m.mielnikiewicz@agrilog.pl

Spedytorzy:

Magdalena Kubisiak

mail: m.kubisiak@agrilog.pl

Dzia faktur i p豉tno軼i


Izabela Walig鏎a
Tel: + 48 94 35 110 45
mail: i.waligora@agrilog.pl


Oddzia Chojnice:


Natalia Wegner
mail: n.wegner@agrilog.pl

Natalia Krauze
mail: n.krauze@agrilog.pl


Marta 真chowska
mail: m.zuchowska@agrilog.pl


W sprawie ofert oraz wsp馧pracy kontaktuj si z:


Katarzyna Szczepaniak
mail: k.szczepaniak@agrilog.pl


Gracjan Szczepaniak
mail: g.szczepaniak@agrilog.pl


Kariera


Je瞠li chcesz podj寞 prac w naszej firmie zapraszamy do z這瞠nia aplikacji na:
mail: rekrutacja@agrilog.pl